


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивний Брусок з алмазним напиленням для заточування 150х50х4 мм
Для вибору потрібного бруска натисніть на код в таблиці
Алмазний точильний брусок, перфорована сталева пластина на пластиковій підкладці.
Для заточування інструментів і різців.
Параметри:
- Розмір:150х50мм
- Виробник: VOREL, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 160 ₴
