



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева фреза 2510 Sekira 08-154-500
Застосування: фрезерування профілю для зрощування в ширину і під ∠ом 90 градусів.
Обладнання: ручні шліфувальні машини, які встановлені в стаціонарне положення.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
- Діаметр робочої частини:50,0 мм
- Висота робочої частини:22,0 мм
- Діаметр хвостовика:8,0 мм
- Загальна довжина фрези:61,5 мм.
- Максимальна товщина заготовки: 19,0 мм.
- Кількість ріжучих граней:2.
- Матеріал напайки: твердй сплав.
- Кількість проходів на одній частині заготовки для готового профілю деталі:3.
Для необхідного результату заготовки повинні бути отстроганы у всіх площинах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 50 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| виконання | Кутова |
- Ціна: 1 346 ₴
