


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка!!! Настільний Міні токарно-фрезерний верстат, серії 3309. Характеристики токарного верстата: Живлення: 220В, 50 Гц, Патрон 4-х кулачковий до 63 мм, оберти від 100-до 5000 в/хв. Потужність 480 Вт. Характеристики фрезерної приставки: Потужність 710 Вт, кількість оборотів від 0 - 2 800, наявність трехкулачкового патрона від 1 - до 13 мм Задня бабка забезпечує обертаючий центр і патрон до 10 мм. Вага 16.8 кг Габарити: 530 х 320 х 280 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekina |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 16 472 ₴
