


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект кінцевих фрез Globus 3501/Sekira 18-231-420
Застосування: фрезерування профілю і контрпрофиля для створення меблевої обв'язки.
Обладнання: ручні фрезерні машини і верстати з відповідними затискними патронами і адаптерами.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
- Діаметр робочої частини:46,0 мм.
- Висота робочої частини:24,0 мм
- Діаметр хвостовика:8,0 мм
- Загальна довжина фрези: і 68,0 68,0 мм.
- Глибина фрезерування:15,0 мм
- Матеріал напайки: твердий сплав.
- Кількість ріжучих граней: по 2 на 1 диск.
Перед проведенням робіт перевіряйте кріплення підшипників і лез, якщо це передбачено конструкцією фрези.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 42 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 24 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 3 556 ₴
