
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корундова шарошка вищої якості німецького концерну Lucas. Розмір: 20х40х6 мм. Призначена для обробки різних видів металів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Корунд |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Бронза, Мідь, Сталь, Загартована сталь, Алюміній, Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Висота робочої частини | 40 мм |
| Висота хвостовика | 35 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 93 ₴
