


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева розбірна фреза Globus 3501/Sekira 18-221-420
Применение: фрезерование профиля и контрпрофиля для создания мебельной обвязки без термошва.
Оборудование: ручные фрезерные машины и станки с соответствующими зажимными патронами и адаптерами.
Обрабатываемый материал: мягкая и твердая древесина.
Параметры:
- Диаметр рабочей части:42,0мм.
- Высота рабочей части:20,0мм.
- Диаметр хвостовика:8,0мм.
- Общая длина фрезы: 68,0мм.
- Глубина фрезерования:13,0мм.
- Материал напайки: твердый сплав.
- Количество режущих граней: по 2 на 1 диск.
Перед проведенням робіт перевіряйте кріплення підшипників і лез, якщо це передбачено конструкцією фрези.
Фрезерування обв'язки виробляється однією фрезою шляхом перестановки лез.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 42 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 68 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 2 298 ₴
