


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профільні свердла Globus 2452
Застосування: оформлення декоративних елементів.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Обладнання: настільні свердлильні верстати і електроінструмент, який встановлено в спеціальні стійки.
Параметри:
- Діаметр робочої частини:70,0 мм.
- Діаметр і тип хвостовика: 12,0; і з проточенными фасками з трьох сторін.
- Загальна довжина оснащення:91,5 мм.
- Обороти: праві.
- Кількість ріжучих граней:2.
- Матеріал напайки: твердий сплав.
- Рекомендована кількість обертів: 1000 об/хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 70 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 91 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 1 564 ₴
