
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза Петльові Форстнера Stop D 35, h 12 d 8 mm.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 35 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 53.5 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 392 ₴
