


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Два режими роботи:
-Храповий механізм
-Контактний
Лезо — Carbon Steel SK5
Antistick покриття леза
Точило та спонж для догляду за лезом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 890 ₴
