

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лезо — carbon steel SK5
Antistick покриття леза
Храповий механізм
Чистий зріз
Спонж для догляду за лезом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 785 ₴
