
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
019-100-16iö/ Фреза А 1017 d: 6mm R:10 mm D:28 mm l: 13mm, крайка внутр. радіус.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Радіус | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 24 |
- Ціна: 496 ₴
