


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
019-120-18iö/ Фреза А 1017 R:12 mm D:36,7mm l:18mm d: 8mm, крайка внутр. радіусу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Радіус | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 36.7 |
- Ціна: 595 ₴
