


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза 1023 Globus, Sekira (Пазова з підшипником).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 33 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 445 ₴
