


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
030-100-18iö/ Фреза А 1023 D:33mm h:10 mm d: 8 mm SL: 50mm, паз. торцевий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 33 |
- Ціна: 396 ₴
