


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза Planer Bitz Z:3 d:6mm D:25mm l:6mm L:40mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 6 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 324 ₴
