


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза А Planer Bitz Z:6 D:50mm l:7mm L:70mm d:8mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 50 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 6 |
- Ціна: 670 ₴
