



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза А 1002v2 D:12mm l:30 mm SL:60 d: 8mm (Петля фортковая)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 397 ₴
