
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза А 1004 Композит (composit) F = 3 mm ∠90, D:18, h:13mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Діаметр робочий | 18 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 47 мм |
| Довжина робочої частини | 13 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кут заточування | 90 град. |
- Ціна: 297 ₴
