


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза 1005 (Пазовая галтельная)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 25.5 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 20 |
- Ціна: 445 ₴
