


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Радіус (R)20мм
Діаметр (D)40мм
Висота леза(H)25.5мм
Кількість лез(Z)2
Діаметр ніжки(d)12мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 25.5 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Ні |
| Радіус | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 40 |
- Ціна: 967 ₴
