


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий обприскувач Gärtner GBS-16/12, якісний і надійний садовий інвентар для хімічної обробки та захисту рослин від бур'янів і різних паразитів. Прекрасною особливістю цієї моделі є можливість обробки великих площ, ефективну роботу забезпечує електродвигун потужністю 12 В, роботу якого забезпечує акумуляторна батарея ємністю 8.0 А·год і можливість ручного підкачування за низького рівня заряду.
Обприскувач оснащений чотирма видами насадок і зручним ременем із плечовим кріпленням ергономічною спинкою для зручності в процесі обробки рослин.
Переваги обприскувача садового Gärtner GBS-16/12:
- Тривала робота без підзаряджання;
- Просте керування;
- Зручне плечове кріплення з ергономічною спинкою;-
- Об'ємний бак 16 літрів для підготовленого розчину;
- Зносостійкий і ударостійкий корпус;
- Продуктивний насос;
- Чотири типи насадок у комплекті;
- Регулювання довжини телескопічної трубки розпилювача;
- Регулятор витрати розчину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина розпилювальної трубки | 82 см |
| Довжина шланга | 105 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Регулювання струменя розпилення | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 674 ₴
