




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова з п’єзопідпалом і захистом від вітру SIGMA (2903511), призначена для приготування і розігріву їжі. Як паливо використовують одноразові газові балони.
Переваги:
- Компактні габарити
- Захист від вітру
- П’єзопідпал
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
- Ціна: 522 ₴

