



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на болгарку являє собою кулю, насаджений на хвостовик. На поверхні кульковою частини виконані виступаючі, стійких до стирання, насічки.
За допомогою неї можна швидко вышлифовывать поглиблення і утворювати увігнуті поверхні в деревообробних проектах. Типовий приклад використання: освіта внутрішньої частини дерев'яної миски або ложки.
Кругла форма робочої поверхні дозволяє швидко змінювати напрямок впливу та працювати як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках.
Після робіт зі смолистими породами дерева простір між зубами можна очистити від забитих відходів обробки розчинником або випалити пропанового пальника, але не сильно нагріваючи поверхню, щоб не знизити твердість рашпильных насічок, які пройшли термообробку.
За допомогою неї можна швидко вышлифовывать поглиблення і утворювати увігнуті поверхні в деревообробних проектах. Типовий приклад використання: освіта внутрішньої частини дерев'яної миски або ложки.
Кругла форма робочої поверхні дозволяє швидко змінювати напрямок впливу та працювати як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках.
Після робіт зі смолистими породами дерева простір між зубами можна очистити від забитих відходів обробки розчинником або випалити пропанового пальника, але не сильно нагріваючи поверхню, щоб не знизити твердість рашпильных насічок, які пройшли термообробку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Область застосування | Гіпс, Пластик, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота робочої частини | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 14 мм |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Рашпільна |
- Ціна: 669 ₴
