
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Захисні кожухи вбережуть Вас від абразиву і частинок оброблюваного матеріалу, а також від уламків дисків у разі їх руйнування. Великі поворотні скла захищають від іскор, що робить робочий процес більш комфортним і безпечним. |
![]() |
|
![]() |
Проста конструкція і зручність керування забезпечують точну і якісну обробку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Матеріалу заточного диска | Абразив |
| Споживана потужність | 600 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 16 А |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 060 ₴


