


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Beking BG-5158B (340W) призначений для свердління отворів в дереві, металі, кераміці і пластмасі.
Даний верстат виконаний з високоякісних матеріалів. У підошві є спеціальні отвори, щоб надійно закріпити конструкцію на робочій поверхні. Також є отвори для встановлення координатного столу або лещат. Встановивши на верстат координатний стіл або координатні лещата, отримаємо повноцінний фрезерний верстат.
Особливості настільного верстата
- Дуже зручний для свердління отворів малого діаметра (0.6-6.5 мм), наприклад в ювелірному або радиолюбительском справі (свердління плат під компоненти).
- Всі основні деталі верстата виконані з металу.
- 3-х ступінчаста ремінна передача
- захист від перевантажень
- максимум продуктивності при низькій потужності
Характеристики
- Діаметр свердла 0.6-6.5 мм
- Споживана потужність 340 (Вт)
Число оборотів: |: 0 - 8000 (об/хв)
||: 0 - 11000 (об/хв)
|||: 0 - 16000 (об/хв) - Довжина 240.0 мм
- Ширина 170.0 мм
- Висота 300.0 мм
- Довжина столу 170.0 мм
- Ширина столу 170.0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр свердла | 6.5 мм |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Споживана потужність | 0.34 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 16000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 170 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 170 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 150 мм |
| Ширина столу | 170 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 525 ₴
