



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло Форстнера виготовлена з вуглецевої сталі і оснащене твердосплавними пластинами для збільшення стійкості і продуктивності. Призначений для точного засвердлювання глухих (некрізних) отворів великого діаметру на невелику глибину. Використовується при установці меблевих петель в дереві, ламінат і ДСП.
У комплекті йде пластиковий кондуктор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 35 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, ЛДСП, МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 344 ₴
