

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В асортименті інтернет-магазину «KRAFTEX» представлені полірувальні круги з спіненого абразиву з різним ступенем шорсткості. Грубозернисті абразивні круги підходять для зачищення і грубого зняття поверхневого покриття. Дрібнозернистий спінений абразив незамінний для доводочних робіт, надання поверхні матовою або сатиновою текстури.
Диференціація дозволяє швидко розрізнити пінисті полірувальні круги по шорсткості:
- · бордовий – грубозернистий F80;
- · червоний – грубозернистий F120;
- · сірий – середньозернистий F180;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Вид/розмір | |
| Колір/зернистість | Сірий P180 150x10x22 |
- Ціна: 86 ₴
