



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза по дереву 1007 (Пазова прямого проходу)
Застосування: фрезерування пазів, вирівнювання поверхонь і вибірка чверті.
Обладнання: ручні фрезерні машини і верстати ЧПУ.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Матеріал напайки: твердий сплав.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 24 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево, ЛДСП, МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 591 ₴
