




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування: фрезерування профілю під приховані ручки (G-ручки) для меблевих фасадів.
Необхідне обладнання: ручні фрезерні машини та верстати з ЧПУ.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина, MDF.
Параметри:
Зовнішній діаметр робочої частини: 38мм.
Загальна довжина робочої частини фрези: 21мм.
Діаметр хвостовика: 8,0 мм
Загальна довжина фрези: 40,0 мм.
Матеріал напайки: твердий сплав.
Кількість ріжучих граней:2.
Рекомендована мінімальна товщина заготовки:19,0 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр робочий | 38 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 21 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | ЛДСП, МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 1 069 ₴

