


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для фрезерування підносів Sekira 08-011-245
Дана фреза застосовується для фрезерування деревини.
Цей тип фрез підходить для створення пазів, вибірки площ, фрезерування підносів..
Параметри:
Діаметр робочої частини: 24мм.
Радіус:5мм.
Висота робочої частини:15,5 мм.
Діаметр хвостовика:8мм.
Матеріал робочої частини: твердий сплав.
Загальна довжина фрези: 45,0 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 24 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Ні |
| Радіус | 5 мм |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 429 ₴
