
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Борфреза по металу циліндр з робочим торцем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип | Борфреза |
| Тип торця | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Висота робочої частини | 4 |
| Висота хвостовика | 40 мм |
| Тип насічки | Перехресна |
| Тип профілю | Циліндричний з торцевими зубами |
- Ціна: 481 ₴
