

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева фреза для вибірки пазів Easy Tool Spiral Bits (Profi серія)
Призначений для фрезерування глибоких пазів у м'якій і твердій деревині. Підходить як на ручні шліфувальні машини, так і на верстати з ЧПУ.
Характеристики:
- Діаметр робочої частини: 12,0 мм
- Висота леза: 30,0 мм
- Спіральна частина фрези: 85,0 мм
- Діаметр хвостовика: 12,0 мм
- Загальна довжина фрези:130,0 мм
- Кількість ріжучих граней: 2
- Матеріал напайки: твердий сплав
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 130 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 1 227 ₴
