



Пила торцювальна електрична ЗЕНІТ ЗТП-210/1750 Профі – це надійний інструмент, що дозволяє з високою точністю розпилювати матеріали під потрібним кутом при виконанні монтажних, ремонтних або будівельних робіт як малодосвідченими операторами в побутових умовах, так і в умовах інтенсивних виробничих навантажень. До розпилу передбачені дерев'яні, пластикові або алюмінієві і зіставні з ними матеріали.
Дана модель обладнана поворотним столом для точного розпилювання з регулюванням кута нахилу маятникових стійки вліво до 45°. Надійний фіксатор заготовки забезпечує найвищу точність розпила. Зручний відвід стружки з мішком для збору пилу роблять роботу з пилкою легкою і ефективною. Сервісні кришки для заміни вугільних щіток дозволяють провести їх заміну без звернення в сервісний центр.
Завдяки технологічності конструкції і якості збірки торцювальна пила ЗЕНІТ ЗТП-210/1750 Профі отримала у користувачів високу оцінку за надійність і довговічність.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
![]() |
Ключові переваги моделі ЗТП-210/1750 Профі
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 50 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
- Ціна: 4 106 ₴



