


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева фреза профільна Sekira 3603
Застосування: профілювання прямо і криволінійних заготовок, фрезерування радіусних фасадів.
Обладнання: ручні фрезерні машини і верстати з відповідними затискними патронами.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
- Діаметр робочої частини: 37,0 мм.
- Висота робочої частини:18,0 мм
- Діаметр хвостовика:8,0 мм
- Загальна довжина фрези:62,5 мм.
- Розташування підшипника: нижнє.
- Розміри підшипника:5,0x13,0x4,0.
- Глибина фрезерування: відстань від краю підшипника до краю леза:12,0 мм
- Кількість ріжучих граней:2.
- Матеріал напайки: твердий сплав.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 37 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 18 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 736 ₴
