

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для меблевої обв'язки на 8 хвостовику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 46 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 24 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 3 556 ₴
