


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева фреза 2550 Sekira 22-163-480 пазо-шиповая
Застосування: фрезерування профілю для склейки (зрощення) заготовок.
Обладнання: ручні фрезерні машини і верстати з відповідними затискними патронами і адаптерами.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
- Діаметр робочої частини:48,0 мм.
- Висота робочої частини:40,0 мм.
- Діаметр хвостовика:12,0 мм
- Загальна довжина фрези:107,0 мм.
- Кількість ріжучих граней: 6 дисків з двома зубцями на кожному.
- Матеріал напайки: твердий сплав.
- Глибина фрезерування:10,0 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 48 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 107 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 3 494 ₴
