
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується на міні верстатах ТМ, ТМ-2, ТМ-700 та ін. шлифмоторах подібного типу.
Параметри:
- Зовнішній діаметр: 75 мм
- Внутрішній діаметр: 10 мм
- Товщина: 18 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 10 мм |
| Тип | Коло |
- Ціна: 150 ₴
