


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект фрез Sekira 22-246-280.
Застосування: фрезерування плетінь, фрезерування обв'язки при виробництві дверей, профілювання заготовок.
Обладнання: ручні шліфувальні машини з відповідними затискними патронами.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
Застосування: фрезерування плетінь, фрезерування обв'язки при виробництві дверей, профілювання заготовок.
Обладнання: ручні шліфувальні машини з відповідними затискними патронами.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина.
Параметри:
- Розміри профілів вказані на схемі нижче.
- Діаметри хвостовиків: 12,0 мм
- Комплектація фрез для обв'язки: 2 одиниці.
- Матеріал напайки: твердий сплав.
- Кількість ріжучих граней: по 2 на фрезу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 72 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 3 028 ₴
