


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чашкове свердло Sekira 08-042-350
Застосування: свердління круглих непрохідних отворів.
Обладнання: дрилі, дрилі-шуруповерти, свердлильні верстати.
Оброблюваний матеріал: м'яка і тверда деревина, MDF, ЛДСП.
Параметри:
- Діаметр робочої частини (одержуваного отвори): 35,0 мм
- Діаметр хвостовика: 8,0 мм
- Загальна довжина свердла: 59,5 мм.
- Кількість ріжучих граней: 3+3.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 59.5 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево, ЛДСП, МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 520 ₴
