
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск відрізний YDS для міні болгарки 75х10х1 мм
Характеристики:
- діаметр: 75 мм
- посадковий отвір: 10 мм
- товщина диска: 1 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Чавун, Сталь, Камінь, Нержавіюча сталь, Метал, Загартована сталь |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 29 ₴
