

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінцева фреза для вибірки пазів Easy Tool Spiral Bits
Призначений для фрезерування глибоких пазів у м'якій і твердій деревині.
Підходить як на ручні шліфувальні машини, так і на верстати з ЧПУ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 130 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 724 ₴
