
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначено для свердління отворів під конфірмат у виробах з твердої і м'якої деревини, ДСП, МДФ і фанери.
Характеристики:
- Діаметр: 4,5 мм
- Довжина: 95 мм
- Конструкція: цільна
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 4.5 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 490 ₴
