



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний Міні токарний верстат BG-3306
Особливість: є можливість установки на свердлильний верстат (під станиною на санчатах є плита з пазами під болти).
Характеристики токарного верстата:
-
Тип верстата: По дереву
-
Тип конструкції: Настільний
-
Максимальний розмір заготовки: 40 (діаметр)×300 (довжина) мм
-
Харчування: 220В, 50 Гц.
-
Обороти від 100-до 5000 в/хв.
-
Потужність 580 Вт.
-
Габарити: 680 х 140 х 116 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bekina |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 5 995 ₴
