
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бормашина FOREDOM SR-це потужний двигун забезпечує відмінні швидкісні характеристики.
Особливість моделі наявність реверсу.Педаль реостат забезпечує плавне регулювання швидкості від 0 до 18000 об/хв,а його функціональність підкреслює швидкознімний наконечник стандарту USA c трьохкулачковим патроном на який встановлюється насадка з хвостовиком діаметром до 4.0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foredom |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 18000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити двигуна | 120х100х100(ДхШхВ) |
| Довжина валу | 1 м |
| Крутний момент | 5.4 кгс/см |
| Потужність | 230 Вт |
| Патрон | трикулачні (0-4 мм) |
| Реверс | Так |
| Швидкість обертання | 0-18000 об/хв |
| Електроживлення | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 5 643 ₴
