

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лезо - Carbon steel SK5
Antisticks покриття леза
Ручки з нейлону та скло-волокна з TPR покриттям
Чистий зріз
Діаметр різу 18мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forster |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Максимальный диаметр реза | 18 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 618 ₴
