


Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 21 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Наличие подшипника | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Кут заточування | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 12 |
- Ціна: 244 ₴
