


Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 8.5 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Напайна |
| Наличие подшипника | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Кут заточування | 45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 30 |
- Ціна: 529 ₴
