




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип конструкції: Ранцевий
Тиск, бар: 4.5
Тип живлення: Акумуляторний
Обсяг бака, л: 16
Регулювання тиску: з регулюванням
Виробник: Vitals
Колір: Червоний
Тиск, бар: 4.5
Тип живлення: Акумуляторний
Обсяг бака, л: 16
Регулювання тиску: з регулюванням
Виробник: Vitals
Колір: Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 80 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 5.8 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 412 ₴


