
Описание
Характеристики
Информация для заказа
|
Захисні кожухи вбережуть Вас від абразиву і частинок оброблюваного матеріалу, а також від уламків дисків у разі їх руйнування. Великі поворотні стекла захищають від іскор, що робить робочий процес більш комфортним і безпечним. |
![]() |
|
![]() |
Проста конструкція і зручність керування забезпечують точну і якісну обробку. Заточний верстат оснащений безщітковим асинхронним двигуном - він не потребує обслуговування і відрізняється довгою стабільною роботою. Конструктивні особливості моделі TBG-4006 дозволяють проводити обробку подовжених заготовок. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Материал заточного диска | Абразив |
| Потребляемая мощность | 0.4 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемый ток | 16 А |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 2 011 ₴


