



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліуретановий коло-насадка для зняття з лакофарбового покриття залишків клею і плівки. Може використовуватися з усіма електричними дрилями.
Не підходить для пластику і пофарбованих пластмас.
Діаметр - 88 мм. Товщина - 15 мм
Поставляється з адаптером Ø 6 мм Різьба шпинделя: 5/16 "-24.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина хвостовика | 20 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
| Ширина | 88 мм |
| Вид/розмір | |
| Вид/розмір | Сегмент 20 мм |
- Ціна: 421 ₴
